Zázračná GASTEIN CARD

Zázračná GASTEIN CARD

"Gasteinská karta" je zázračná kartička, která svým držitelům nabízí po celý rok dlouhou řadu bezplatných nebo cenově výrazně zvýhodněných služeb. Ať už se rozhodnete navštívit kterékoliv termální lázně, wellnessové zařízení, koupaliště nebo kasino, budete chtít využívat lanovky, veřejné dopravní prostředky či mnohé z nabídky sportovních a adrenalinových aktivit v Gasteinském údolí získáte za své peníze mnohem více, než byste očekávali!

Tuhle šikovnou kartičku, která se podobá nevyčerpatelné kreditce na slevy, vymysleli v Gasteinském údolí v roce 2009 a od té doby stále rozšiřují možnosti jejího využití a neustále zvyšují její hodnotu. Vaše dovolená či kterýkoli jiný pobyt v této oblasti tak může být mnohem pestřejší a můžete si dopřát více zkušeností a zážitků. A přesto tuto kartičku dostanete od spolupořadatele této soutěže ZDARMA.

Ke kartičce patří i chytrá knížka plná lákadel a příležitostí, kde si vybere každý na co má chuť. Tak zhůru ve smokingu do kasina, na koni do hor, v plavkách do četných lázní, s nadšením na paraglide a nebo třeba s trekovou výbavou na hřebeny Alp lanovkou. Máte-li GASTEIN CARD můžete začít vybírat.


Probíhá odesílání...