Ovocný snack squeezer

Mgr. Tamara Starnovská
- hodnocení výrobku
Sekce Výživy a nutriční péče, z. s.

BIO neznamená jen ohleduplnost k životnímu prostředí, ovoci a konzumentům, je to také čisté svědomí a pocit uspokojení.

Nová kapsička – SQUEEZER je perfektní obal, který Ti dává svobodu. Nemusíš už nikdy nosit lžičku, aby sis vychutnal svůj oblíbený Genuss Plus. Stačí vytáhnout z kapsy, otočit uzávěrem a mlsat. Tvá kapsička je plná toho nejčerstvějšího zdravého ovoce.

BIO ovocné svačinky Genuss Plus jsou připravovány pouze z toho nejkvalitnějšího ovoce ve dvou vymazlených příchutích. Genuss Plus má málo kalorií a obsahuje stejné množství vitamínů C,E a B6 jako 2 jablka!

Squeezer uchovává svůj poklad v dokonalém prostředí díky vyspělému obalu. Vrstvený bariérový materiál zabraňuje světlu proniknout k ovoci a tenoučká vnitřní vrstvička znemožňuje oxidaci. Tenoučký obal je dokonalá ochrana. A bez zbytečné chemie! Neobsahuje žádné konzervační látky, ale přesto díky šetrnému procesu výroby pasterizací vydrží celých 8 týdnů - bez nutnosti skladování v chladničce!

V každém kelímku se ukrývá ovocná pochoutka, která ve 100 g obsahuje pouhých 62 kcal. Je ideální svačinkou pro každého, kdo se řídí zásadami zdravé racionální stravy!Ovocný snack squeezer

BIO OVOCNÉ PYRÉ z jablek, banánu, broskví a meruněk, je ovocná svačina vytvořená z toho nejčerstvějšího a nejlepšího ovoce, které obsahuje mnoho prospěšných látek a NEOBSAHUJE „éčka“. Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry.

Neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla, aromata nebo konzervační látky. Vše je přírodní a zdravé.

Díky jablku je squeezer plný vitaminů B6, C a E. Meruňka obsahuje beta-karoten (velmi účinný antioxidant) a vytváří výjimečnou kyselosladkou chuť. Aromatická broskev dodává překrásnou vůni a spolu s banánem obsahuje dostatek vlákniny.

Kombinace jablka a meruňky ve vašich chuťových pohárcích vyvolá příjemný pocit, díky kterému si svoji přestávku vychutnáte ještě intenzivněji. Takto umně namíchanému koktejlu osvěžujícího ovoce prostě nelze odolat!

BIO Genuss Plus plně odpovídá také moderním wellness trendům –100 g obsahuje pouhých 63 kcal, žádný tuk či přídavek sacharózy a rozhodně žádné konzervační látky. Přesto díky šetrnému procesu pasterizace vydrží bez nutnosti skladování v chladničce celých 8 týdnů. A jak je to s vitaminy? Ani o ty své tělo neošidíte. V každém kelímku je vitaminů C, E a B6 jako ve dvou „klasických“ jablkách.

BIO OVOCNÉ PYRÉ z jablek, banánu a jahod, je ovocná svačina vytvořená z toho nejčerstvějšího a nejlepšího ovoce, které obsahuje mnoho prospěšných látek a NEOBSAHUJE „éčka“. Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry.

Neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla, aromata nebo konzervační látky. Vše je přírodní a zdravé.

Díky jablku je squeezer plný vitaminů B6, C a E. Jahody jsou jedním z prvních poslů léta – krásně kvetou, překrásně voní a jejich chuť je potěšením pro všechny mlsné jazýčky. Naopak banán je slaďoučký a krásně krémový. Efík to ví a používá právě tuto kombinaci nejkvalitnějšího ovoce.

Vůně jahod, která vás ihned po otevření omámí, je skutečná – na jazyku ucítíte lahodný mix jablka, banánu a čerstvých jahod. Takto umně namíchanému koktejlu osvěžujícího ovoce prostě nelze odolat!

BIO Genuss Plus plně odpovídá také moderním wellness trendům –100 g obsahuje pouhých 63 kcal, žádný tuk či přídavek sacharózy a rozhodně žádné konzervační látky. Přesto díky šetrnému procesu pasterizace vydrží bez nutnosti skladování v chladničce celých 8 týdnů. A jak je to s vitaminy? Ani o ty své tělo neošidíte. V každém kelímku je vitaminů C, E a B6 jako ve dvou „klasických“ jablkách.Probíhá odesílání...