Dětská sladká kukuřice

Kukuřičná zrna, sladká, křupavá, v nálevu, který jsme „vypilovali“ během dlouhého vývoje. Pro děti je skutečnou pochoutkou jak samostatná, tak jako součást zdravých salátů nebo pomazánek. Samozřejmě neobsahuje žádná „éčka“ a při její výrobě nejsou použity žádné konzervační látky.

> ochutnej s Efíkem Genuss Plus


Dětské kukuřičky

Jemné kukuřičné klásky prvotřídní kvality naložené v sladkokyselém nálevu upraveném speciálně pro děti. Děti mají rády stále něco nového, nabídněte jim mimořádně chutnou, netradiční a zároveň zdravou součást jejich svačinky. Kukuřičky neobsahují žádná „éčka“ a při jejich výrobě nejsou použity žádné konzervační látky.

> ochutnej s Efíkem Genuss Plus


Dětské okurky

Novou recepturu tradičních a velmi oblíbených efko okurek jsme nyní připravili speciálně pro děti. A že jsme si dali záležet, můžete posoudit sami. Výběrové okurky o velikosti 3-5 cm jsou naloženy ve sladším nálevu a ochuceny tak, aby jejich konzumace byla skutečným požitkem. Neobsahují žádná „éčka“ a při jejich výrobě nejsou použity žádné konzervační látky. Zkrátka a dobře, Dětské okurky od kamaráda Efíka jsou tím pravým doplňkem každé zdravé a lahodné svačinky.

> ochutnej s Efíkem Genuss Plus


Dětská červená řepa

Plátky červené řepy v sladkokyselém kořeněném nálevu jako tradiční dětskou pochoutku si nemůžete nechat ujít! Plátky jsou s ozdobným vlnkovým řezem, který děti zaujme a samozřejmě báječně chutnají. Červená řepa má své nezastupitelné místo v jídelníčku každého vyznavače zdravého životního stylu a dětí zvlášť. Dodávat, že neobsahuje žádná „éčka“ a při její výrobě nejsou použity žádné konzervační látky, je zřejmě zbytečné…

> ochutnej s Efíkem Genuss Plus





Probíhá odesílání...