Alpské terminální lázně

Alpské termální lázně

Omlazovací a relaxační kúra příjemnou přírodní cestou

Léčebná termální voda tryská z nitra Vysokých Taur přímo do bazénů Alpských termálních lázní v Bad Hofgastein. To zní velmi lákavě a věřte nám, že to skutečně stojí za to. Nejen, že se zde plave, koupe, blublá a čvachtá v nádherně teplé vodě, ale také se zde ošetřuje, pečuje a hýčká celé tělo – od hlavy až k patě. Také saunová vesnička se saunami všeho druhu, solnou jeskyní, horským jezírkem s ledovou vodou a nádrží s horkou termální vodou má na upevnění našeho zdraví svůj podíl. A navíc se zde posiluje a regeneruje celý imunitní systém, zvyšuje se odolnost lidského organismu vůči nemocem. A na tom má velkou zásluhu ušlechtilý plyn radon - nejefektivnější přírodní léčebný prostředek při léčbě chronických onemocnění pohybového ústrojí, ale také nemocí horních cest dýchacích a nejrůznějších kožních chorob.

Pro ženy je v Alpských lázních připraven dokonce zcela speciální areál, kde mají možnost být samy mezi sebou a využívat sauny, parní lázně, odpočívárny apod. Kosmetický salon s nabídkou celé řady zkrášlujících ošetření je hned vedle. Kdo by se po takové omlazující kúře ještě chtěl kochat pohledem na zasněžené vrcholky Alp, může tak učinit třeba v stylovém panoramatickém baru Ice Cube.

Alpské termální lázně v Bad Hofgastein pro vás připravily pestrou nabídku balíčků zaměřených na wellness, zdraví a krásu. Patří k nim balneologické terapie, masáže, fyzioterapie, bohatý program kurzů gymnastiky zaměřených na problémy pohybového ústrojí, zkrášlující procedury apod. Mnohé balíčky zahrnují také celodenní vstupné a užívání areálu se saunami. V průběhu návštěvy termálních lázní se lze rovněž oddávat kulinářským požitkům v krásné restauraci s terasou na střeše lázní, kde se podávají vybrané lahůdky a skvělé nápoje.

Více můžete najít zde.


Probíhá odesílání...