Salewa

Salewa

Je spolehlivým partnerem pro vaše výpravy do hor a přírody již od roku 1935. Do dnešních dnů zůstala značka Salewa synonymem kvality a jistoty při výpravách za dobrodružstvím. Nabízíme kompletní sortiment vybavení pro nadšené dobrodruhy, horolezce a turisty. V našem portfoliu najdete od špičkové obuvi, oblečení, batohy až po kvalitní lezecké vybavení. Firma sídlí v srdci Dolomit - severní Itálii v Bolzanu a je součástí rodinného podniku OberAlp.
Více informací o nás a našich produktech najdete na www.salewa.cz

Sněžnice 999 XPL SALEWA: Moderní a lehké sněžnice pro toulky zasněženým terénem za hranicemi vyšlapaných cest! Díky nové technologii „rocker“ zajišťují pohodlí při pohybu a zachování vaší plné stability. Snadno nastavitelné vázání je vhodné jak pro trekkingové boty tak pro snowboardové boty, podpatěnka nabízí tři polohy pro čistou chůzi. Vázání také můžete bezpečně uzamknout.
Ocelové přední a boční hroty zajišťují přirozenou chůzi a šetří vaši energii, kterou můžete plně soustředit na dosažení vašich cílů. Úzký tvar, použité materiály a kompaktní konstrukce umožňují bezpečný a pohodlný průchod i ve složitých pasážích. Nosnost sněžnic je až 120 kg, tak si můžete nabalit i batoh plný Genuss Plus :)

Runner Bottle 0,75 L: Sportovní tritanová ergonomická láhev ovladatelná jednou rukou. Pevné a sofistikované poutko umožňuje rychlé a pevné uchycení láhve na batoh, pásek nebo lezecký sedák. Pochopitelně je láhev také nerozbitná a nesmírně lehká (133g). Samozřejmostí je BPA free. Kam si ji vezmete?
Probíhá odesílání...